HÍREK, CIKKEK

Keresés (min. 3 karakter):

A VÉGÉRE LETT NAGYOBB A KÜLÖNBSÉG

2021. szeptember 15.
Szerda este hatodik felkészülési mérkőzésén lépett pályára csapatunk, amely szoros meccsen végül 82-69 arányban győzte le a PINKK Pécsi 424 gárdáját.

NAGY KÜLÖNBSÉGŰ GYŐZELEMMEL FOLYTATTUK

2021. szeptember 10.
Jó védőjátékkal, magabiztosan, huszonkét ponttal nyertünk a VBW CEKK Cegléd elleni felkészülési mérkőzésen, 71-49 arányban.

GYŐZTES HAZAI BEMUTATKOZÁS

2021. szeptember 08.
Könnyedén megnyerte első, Pécsett rendezett felkészülési találkozóját csapatunk, amely a Vasas Akadémia ellen aratott 67-55 arányú győzelmet.

PÉCSETT IS BEMUTATKOZUNK

2021. szeptember 07.
Szerdán 17 óra 30 perces kezdettel a Vasas Akadémia csapatát fogadjuk felkészülési mérkőzésen a Lauber Dezső Városi Sportcsarnokban.

ÖT PONTTAL NYERTEK A HÁZIZGADÁK

2021. szeptember 02.
A Sió Kupa harmadik, záró napján is remekül küzdöttünk, az utolsó negyedben mínusz 15-ről zárkóztunk fel egy pontra a Szekszárd ellen, de az utolsó percekben a házigazdák 66-61-re megnyerték a találkozót.

KISZENVEDETT GYŐZELEM A MÁSODIK NAPON

2021. szeptember 01.
Alaposan megszenvedett a győzelemért csapatunk, de szoros mérkőzésen végül csak sikerült két vállra fektetni a jól küzdő BEAC-os lányokat.

JÓ MECCSEL KEZDTÜNK

2021. augusztus 31.
Győzelemmel kezdtük a felkészülési mérkőzéseink sorozatát, kedden Szekszárdon a Sió Kupa nyitómérkőzésén 73-71-re múltuk felül a DVTK együttesét.

CSÜTÖRTÖKÖN KAPUNK ELLENFELET AZ EURÓPA KUPÁBAN

2021. augusztus 18.
Augusztus 19-én tudjuk meg, hogy mely csapattal mérkőzünk az EK selejtezőjében, ahogy ekkor sorsolják a női kosárlabda Európa Kupa főtáblájának csoportjait. A Nemzetközi Kosárlabda Szövetség (FIBA) minap nyilvánosságra hozta a kalapokat.

Kiemelt támogatók:

PEAC-PÉCS - PINKK PÉCSI 424 MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

Hatodik felkészülési mérkőzésünket a PINKK Pécsi 424 ellen vívtuk a Lauber Dezső Sportcsarnokban. A találkozó 82-69-es PEAC-PÉCS sikerrel zárult.