HÍREK, CIKKEK

Keresés (min. 3 karakter):

HAT JÁTÉKOSUNK IS A VÁLOGATOTTAKBAN

2022. november 18.
Örömteli információ, hogy az NKA Universitas PEAC csapatához több válogatott kikérőt is hozott a postás, hat játékosunkat is meghívták a nemzeti csapatokhoz. Kiss Virág és Wentzel Nóra a magyar, Ivana Katanic a szerb, Ilina Selcova pedig az észak-macedón felnőtt válogatottal szerepel Európa-bajnoki selejtezőkön, Laczkó Sára és Kötő Luca pedig az U20-as válogatott székesfehérvári edzőtáborába kapott invitálást.

NÉGYBŐL NÉGY GYŐZELEM AZ EURÓPA KUPÁBAN

2022. november 16.
Magabiztos győzelemmel zárta az ősz első, válogatott szünet előtti szakaszát az NKA UNIVERSITAS PEAC, a bolgár Beroe ellen aratott 83-57 azt jelenti, hogy az Európa Kupában 4-0-val vezetjük a csoportunkat.

MEGŐRIZNÉNK A VERETLENSÉGÜNKET AZ EK-BAN

2022. november 15.
Szerdán újra hazai pályán szerepel a nemzetközi kupában veretlen NKA Universitas PEAC, a bolgár Beroe csapata lesz Kiss Virágék ellenfele.

FÁJDALMAS VERESÉG ÉS VESZTESÉG GYŐRBEN

2022. november 13.
Nem bírta el csapatunk, Cierra Burdick korai kiesését, 92-71 arányban vereséget szenvedtünk Győrben.

BRAVÚRRA KÉSZÜLÜNK AZ EGYETLEN VERETLEN OTTHONÁBAN

Vasárnap 17 órakor Győrben, a magyar bajnokság egyetlen veretlen csapata, a SERCO-UNI Győr ellen lépünk pályára.

BRAVÚR A JAVÁBÓL: OTTHONÁBAN GYŐZTÜK LE A HATAY-T!

2022. november 10.
Szoros, fordulatos meccsen 12 triplát szerezve nagy bravúrt hajtottunk végre, mivel Hatay-ban is győzni tudtunk, így három forduló után veretlenek maradtunk az Európa Kupában!

NEHÉZ MÉRKŐZÉS VÁR RÁNK HATAYBAN

Csütörtökön Törökországban, a Hatay BB Spor ellen lép pályára csapatunk az Európa Kupában, otthoni idő szerint 16 órakor.

MÉLYREPÜLÉS, FELTÁMADÁS, HOSSZABBÍTÁS ÉS DIADAL!

2022. november 05.
Őrületes mérkőzésen, hatalmas feltámadás után, hosszabbításban 87-85-re legyőztük a Ludovika Csata együttesét!