HÍREK, CIKKEK

Keresés (min. 3 karakter):

CSAPATUNK PASARÉTI LEHETŐSÉGE

2021. április 03.
Szombat este hat órakor, 1-0-s vezetésünkről következik a második felvonás a PEAC-PÉCS és a Vasas Akadémia párharcában, melynek végén a két győzelmet előbb elérő együttes az 5-6 helyek egyikén zárhatja le a 2020/2021-es évadot.

JÖHET A HATODIK PÉCSI IDÉNY – WENTZEL NÓRA HOSSZABBÍTOTT A PEAC-PÉCS-NÉL

2021. április 02.
Újabb örömteli szerződés hosszabbításról számolhatunk be, Wentzel Nóra a PEAC-PÉCS játékosa marad jövőre.

HA NEHEZEN IS, DE VEZETÜNK

2021. április 01.
Ahogy vártuk is, ezen a kapun nagyon nem egyszerű bejutni, de az első lépést megtettük, fordulatos meccsen 3 ponttal nyertünk, így megvan a vezetés az 5-8. helyért vívott párharcban.

MEGINT AZ ÖTÖDIK HELYÉRT A VASAS ELLEN

A play off utolsó előtti szakaszában csütörtökön 16 óra 30 perctől a Vasas Akadémia ellen lépünk pályára a rájátszásban, az 5-8. helyért.

NEM TUDTUNK EGYENLÍTENI

2021. március 26.
Wentzel Nóra, Szücs Réka, Szücs Luca és Kaposi Pálma sem lehetett ott a PEAC-PÉCS kispadján az Aluinvent DVTK elleni negyeddöntő pécsi mérkőzésén, Nikola Dudásová viszont visszatért a hosszabb betegsége után, nem is akárhogyan. A végén azonban a DVTK fordított és 2-0-lal lezárta a párharcot.

FŐSZEREPBEN A KOSÁRLABDA - KEZDHETJÜK A RÁJÁTSZÁST!

Pénteken este 18 órai kezdettel lépünk pályára az Aluinvent DVTK ellen, ahol egyenlíteni szeretnénk.

KISS VIRÁG JÖVŐRE IS A PEAC-PÉCS JÁTÉKOSA MARAD

2021. március 24.
Fontos lépésről számolhatunk be a jövő csapatának építése kapcsán, válogatott centerünk, Kiss Virág a 2021/2022-es idényben is nálunk folytatja pályafutását.

NEM TUDUNK ELUTAZNI MISKOLCRA

2021. március 22.
Sajnos a koronavírus járvány újra elérte csapatunkat, sport szempontból talán a lehető legrosszabbkor, így nem utazhatunk el a DVTK elleni negyeddöntő keddre kiírt első összecsapására.

Kiemelt támogatók:

PEAC-PÉCS - PINKK PÉCSI 424 MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

Hatodik felkészülési mérkőzésünket a PINKK Pécsi 424 ellen vívtuk a Lauber Dezső Sportcsarnokban. A találkozó 82-69-es PEAC-PÉCS sikerrel zárult.